Sme dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá má v oblasti komplexného opracovania plochého skla a výroby izolačného skla niekoľkoročné skúsenosti.

Medzi naše hlavné ciele patrí spokojnosť zákazníkov a snaha o maximálne prispôsobenie sa potrebám klientov. Našou snahou je zabezpečiť svojim klientom plnohodnotný prístup k informáciám o technológiách, ktoré môžu plnohodnotne využívať. Preto medzi naše hlavné hodnoty patrí prispievanie k celkovej informovanosti a spokojnosti zákazníka, profesionálny prístup, inovatívnosť, vzdelávanie a rozvoj, a v neposlednom rade dodržiavanie etického štandardu vo vzájomných obchodných vzťahoch.

Neustále sledujeme trendy vo vývoji a výrobe skla, spolupracujeme s renomovanými svetovými a európskymi výrobcami a dodávateľmi plochého skla a zrkadla.

Naše dlhoročné skúsenosti, detailná znalosť trhu a výrobkov nám dnes, okrem predaja tovaru, umožňujú poskytovať i nadštandardnú a ucelenú službu našim zákazníkom. Dokážeme poradiť s výberom materiálov a na základe potrieb klienta navrhnúť to najlepšie riešenie.

Dbáme na 100% kvalitu našich výrobkov.

Našu výrobu realizujeme v nadštandardných podmienkach s použitím najmodernejších technológií. Technológia výroby patrí svojimi parametrami k absolútnej špičke a umožňuje dosahovať vysokú kvalitu každého izolačného skla. Stroje ovládané počítačom sú on-line napojené na oddelenie technickej prípravy výroby.

Sekcia logistiky disponuje vlastným autoparkom, ktorým zabezpečujeme logistické plnenie požiadaviek zákazníka.

NAŠA FILOZOFIA: „Spokojný zákazník je ten, ktorý dosiahne svoje potreby a očakávania.“

Veríme, že sa aj Vy zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.

Tešíme sa na spoluprácu