Vytvorte si svoju intímnu sféru bez toho, aby krása priestoru alebo jeho svetlosť neutrpeli škodu! Patentovaná technológia leptania používaná pri sklách SatinDeco® zaručuje hodvábne hladký, rovnomerný povrch, ktorý je schopný zabrániť priehľadnosti skla tak, že zároveň umožní vysokú mieru prepustenia svetla a odoláva tvorbe fľakov.

KRÁSA. SVETLO. ROZDELENIE PRIESTORU. VŠETKO, ČO SI ŽIADATE, V JEDINOM ELEGANTNOM RIEŠENÍ.

SatinDeco® je unikátna rada leptaných výrobkov Guardian-u, ktorá svojimi štyrmi úrovňami priesvitnosti poskytuje maximálnu flexibilitu v kreativite. Nech si vyžaduje vami navrhnuté riešenie úplné separovanie alebo malú mieru rozptýleného svetla, rada SatinDeco® dokáže poskytnúť vhodné riešenie, a takto umožní používanie skla aj na takých miestach, na ktorých sa to predtým zdalo byť nemožné.
Po inštalácii si SatinDeco® nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Extra hladké prevedenie je odolnejšie voči fľakom a odtlačkom prstov – a jeho čistenie je mimoriadne ľahké. Môžete si byť istý, že SatinDeco® aj plynutím času si zachová svoju eleganciu a ľahkú údržbu. S produktmi SatinDeco® si môžete vytvoriť deliace steny, chodby, dvere, sprchovacie kabíny, nábytok – podľa vášho želania. Zažite pružnosť plánovania – to je SatinDeco®!

Štyrmi rozdielnymi intenzitami sklo SatinDeco® vás vyzýva na testovanie vašej kreativity dáva voľnú cestu vašej predstavivosti. Rozdeľovanie priestoru bez strácania svetla? Odpoveďou je sklo Double Sided (obojstranné). Túžite po hodvábne hladkej ploche, od ktorej bude priestor zaujímavejší? Vyskúšajte sklo Elegance a dajte svojim predstavám úplne novú dimenziu vycibrenosti! Kolekcia je založená na úrovniach priesvitnosti od najpriesvitnejšieho Vidromat-tu až po najopálenejšie Double Sided sklo.