JEHO VYSOKÁ MIERA ODOLNOSTI VOČI POŠKRABANIU DÁVA NOVÝ ZMYSEL MOŽNOSTIAM POUŽÍVANIA SKLA.

Viac, než iba sklo.
Určuje priestor a zvýrazňuje vzhľad. Je to také, ako keby ste mali výhľad na záhradu alebo more. Alebo ako spoločný stôl pre priateľov, príbuzných, klientov.
Je to odzrkadlenie tichej spokojnosti. Sklo DiamondGuard® odoláva tvrdosťou uhlíka každodenným odreniam spôsobeným každodenným životom, škrabnutiam, a takto vyzerá dlhšie ako nové.
V aplikáciách, v ktorých považujú tradičné sklo často za príliš rizikové, výnimočná trvácnosť skla DiamondGuard® prináša nové vízie možností.

SKLO ZJEDNOTENÉ SILOU UHLÍKU
Remeselníci a vedci stáročia pracovali na vývoji vlastností skla. DiamondGuard® je výsledkom posledného prelomu: patentovaná technológia vysoko energetického naprašovania iónovým lúčom Guardian-u uhlíkové atómy zataví do povrchu skla.
Výsledok: sklo s mimoriadne nízkym koeficientom trenia, ktoré poskytuje stálu ochranu proti škrabancom, nečistotám a fľakom.

SKLO NAVRHNUTÉ PRE SPOĽAHLIVÚ ŽIVOTNOSŤ.
Skutočná ochrana životného prostredia je súčasťou správneho navrhnutia skla. Sklo DiamondGlass® sa dobre postará o životné prostredie z troch hľadísk.
Predovšetkým je vedecky dokázané, že sklo s tvrdším a šmykľavejším povrchom sa čistí jednoduchšie a za pár sekúnd oproti tradičnému sklu. Okrem toho sa znižuje vzniknutie povrchových škrabancov v dôsledku každodenného používania.
Vo frekventovanom prostredí to znamená, každoročne menej drahejvýmeny skiel a oveľa menej odpadu. Po tretie, používaním skla DiamondGlass® sa môžu znižovať škody vzniknuté počas spracovania a môže sa zvyšovať efektivita.