ZBAVTE SA BARIÉR TRADIČNÉHO SKLA!

Nastal čas, aby ste sústredili svoju pozornosť viac na kreativitu a predstavivosť so sklom, ako na možnosti ich realizácie. Guardian InGlass predstavuje inovatívne riešenia skla v interiéri, prostredníctvom ktorých si môžete jedno ducho vyjadriť svoju kreativitu.

Výkonnostne orientované výrobky

Technológia výrobkov Guardian InGlass – počnúc zvýšenou trvácnosťou, cez reguláciu sily svetla až po ochranu proti korózii a bezpečnosť – dáva zelenú uskutočneniu takých konštruktérskych riešení, s ktorými nemôžeme počítať pri tradičných sklách. Všetko, čo ste si predtým iba predstavili v súvislosti so sklom, teraz sa môže stať skutočnosťou!

Očarujúca krása, široká možnosť kombinácie produktov

Guardian ponúka širokú škálu sklenených interiérových produktov: k dispozícii je niekoľko sto predností výrobkov, farieb, vzorov a možností realizácie, aby ste si mohli zaobstarať na jednom mieste všetky sklá potrebné k realizácii vašich budúcich projektov. Pomocou on-line aplikácie Glass Wizard si môžete v jednom alebo dvoch krokoch vybrať to najvhodnejšie sklo pre daný projekt.

Produktová podpora Guardian

InGlass bola vytvorená pre poskytnutie vzoriek až po dodávky skiel s prihliadnutím na Vaše požiadavky. Naša vzorkovnica zabezpečuje všetky potrebné prostriedky pre spoznanie produktov InGlass, vrátane Viewer-a, s ktorým si môžete vytvoriť vlastné, individuálne kombinácie produktov a farieb. Samozrejme, môžete využiť aj pomoc našej partnerskej siete v každej fáze vášho projektu od výroby až po zabudovanie.