Výroba - Tepelne tvrdené sklo ESG

Sklenený nábytok "MolFurniture"

Vyrábame sklenený nábytok a bytové doplnky zo skla, ako police, stolíky, TV a HIFI stolíky, stoly so zrkadlami, ako aj CD stojany, zásobníky papierov, menovky zo skla atď. Sklo lepíme lepidlom vytvrdzujúcom sa pri UV žiarení, čím sa dosiahne priehľadný a pevný lepený spoj.

Police, regály a skrinky

Skrine, rovnako ako všetky ostatné zariaďovacie predmety, prechádzajú vývojom spojeným so zmenou estetického cítenia, vznikom nových technológií a materiálov a v neposlednom rade so zmenou životného štýlu.

Skrine môžu tvoriť praktickú výplň vášho interiéru. Exkluzívny vzhľad majú zrkadlové výplne, ktoré opticky zväčšujú a zjasňujú miestnosť. Posuvné dvere riešia problém s nedostatkom miesta.

 

Zásobníky papierov

Stále dôležitú úlohu hrajú už klasické kartotéky pre ukladanie dokumentov rôznych formátov. Zásobníky papierov sú navrhnuté pre využitie predovšetkým v moderných kanceláriách. Ponúkame variabilitu výšky, šírky a hĺbky jednotlivých modulov, aby si užívateľ vybral najlepšie riešenie pre ukladanie svojich dokumentov.

 

 

Stoly a stolíky

Práve stoly a stolíky robia každý interiér obývateľným. Písacie stoly, konferenčné stolíky, PC stoly, stojany pod TV, nočné stolíky, či servírovacie a príručné stolíky. Naša výroba sa špecializuje na výrobu konferenčných stolíkov a TV stolíkov.