Veľkoobchod - Komponenty na prácu so sklom

TGI-profil

TGI-Spacer

Firma Technoform Glass Insulation GmbH (TGI®) so sídlom v Lohfeldenu u Kasselu sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj tepelne izolačných distančných profilov a priečkových systémov pre izolačné sklá.

Hybridné distančné profily vytvorené v kombinácii s plastickými hmotamo a nerezovej ocele sú základom pre pevné a vzduchotesné spoje a pre dosiahnutie optimálných hodnôt súčiniteľov tepelného prieputnosti v izolačných sklách. V tomto segmentu trhu zastáva Technoform Glass Insulation celosvetovú vedúcu pozíciu. Široké spektrum skúseností, veľkorysé plánovanie, flexibilita a individuálné riešenia - to sú hlavné devízy týmu TGI®, ktorý je zákazníkom denne k dispozícii so svojím know-how.  

Technoform Glass Insulation GmbH je partnerom pre  architektov,  projektantov,  výrobcov okien, koncových spotrebiteľov a  všetkých, ktorí kladú dôraz na úsporu energie a hľadajú nové možnosti pre zvýšenie tepelne izolačných parametrov okien.

Technoform Glass Insulation GmbH (TGI ® skrátene) bola oficiálne založená ako nezávislá pobočka firmy Technoform Caprano + Brunnhofer GmbH & Co. KG v roku 1998. Tvorí časť Technoform Group, ktorá dlhé roky patrí medzi celosvetovo najznámejšie výrobcu v oblasti extrúzie plastov. Sietí svojich výrobných závodov a obchodných zastúpení sa prezentuje na medzinárodnej úrovni.

Príloha Veľkosť
Distanční profily TGI®-Spacer (pdf) 1,09 MB